Kontakt

ul. K. Kardasia "Orkana" 3 lok. 37
02-484 Warszawa

Tel.: +48 22 490 96 56
Fax.: +48 22 349 27 14

e-mail:
biuro@verbis.pl

O firmie

Zespół projektowy Verbis działa od lutego 2003 roku.

Od początku swojej działalności Verbis zajmuje się wytwarzaniem specjalizowanego oprogramowania najwyższej jakości. Staramy się, aby nasze usługi w pełni zaspokajały potrzeby klienta. Dlatego też w naszej ofercie mamy także szeroko pojęte doradztwo. Dostrzegając rolę i znaczenie sieci Internet we współczesnym świecie, kładziemy szczególny nacisk na rozwój technologii webowych. Naszym celem jest, aby klienci mieli nieskrępowany, ale i bezpieczny dostęp do swoich zasobów z każdego zakątka Ziemi. Wiedza jest dla nas priorytetem. Stąd nasza firma dużo inwestuje w jej zdobywanie oraz poznawanie najnowszych rozwiązań technicznych. Dzięki temu stale rozszerzamy swoją ofertę, wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom i wymaganiom klientów.

Nasi konsultanci zdobyli duże doświadczenie podczas prac dla firm i organizacji z różnych - często skrajnie odmiennych - sektorów rynku. Doskonale radzimy sobie zarówno z systemami transakcyjnymi ogólnego zastosowania jak i specjalizowanymi systemami telekomunikacyjnymi (CTI). Dzięki temu jesteśmy firmą otwartą i uniwersalną.

Czynnie bierzemy udział w życiu społeczności OpenSource, aktywnie uczestnicząc w tworzeniu wielu projektów. Część naszej działalności to także projekty OpenSource. Zapraszamy do współpracy przy ich rozwijaniu.

Na rynku istnieje wiele firm świadczących podobne usługi. Kluczem do naszego sukcesu jest wypracowanie unikalnego i najlepszego dla klienta sposobu działania. My koncentrujemy uwagę na dostrzeżeniu problemu, przed którym w danym momencie stanął klient. Wychodzimy z założenia, że to właśnie pojawienie się jakiegoś problemu wywołuje u klienta potrzebę szukania rozwiązań na zewnątrz - poza własną firmą. Najważniejsza jest więc umiejętność dostrzeżenia i precyzyjnego zdefiniowania tego problemu. Nasza firma zawsze przykłada do tego największą wagę. Szukamy rozwiązań optymalnych, dostosowanych do konkretnego przypadku, pamiętając, że nigdy nie ma dwóch takich samych klientów ani dwóch takich samych problemów. Naszym atutem jest indywidualny dla każdego klienta dobór rozwiązań i konfiguracja oferowanych systemów. Dzięki temu każdy z naszych klientów otrzymuje rozwiązanie dostosowane do swoich realnych potrzeb oraz na miarę swoich możliwości technicznych i finansowych.

Stabilny rozwój firmy, doświadczona kadra oraz zaawansowane systemy informatyczne dostosowywane do indywidualnych potrzeb pozwalają postrzegać Verbis jako pewnego partnera w biznesie. Mamy nadzieję, że będziemy mieli w przyszłości sposobność zademonstrowania Państwu naszego doświadczenia i podzielenia się zdobytą wiedzą.

Zapraszamy do współpracy,

dr inż. Marcin Gołębski
dr inż. Jarosław Dawidczyk