Kontakt

ul. K. Kardasia "Orkana" 3 lok. 37
02-484 Warszawa

Tel.: +48 22 490 96 56
Fax.: +48 22 349 27 14

e-mail:
biuro@verbis.pl

Oferta

Zakres działalności spółki obejmuje produkcję i wdrożenia zaawansowanych systemów informatycznych. Oprogramowanie nasze stanowi często kluczowy element dużych organizacji. Stąd ogromną wagę przykładamy do procesu wdrażania systemów. Perspektywiczne działanie, dostosowanie tworzonych systemów do wymagań klientów oraz kompleksowość i zgodność oferowanych rozwiązań z najnowszymi kierunkami rozwoju oprogramowania sprawiły, że nasze produkty znalazły uznanie wśród klientów.

Budujemy głównie oprogramowanie w języku JAVA, działające w architekturze trójwarstwowej (baza danych - server aplikacji - „cienki klient"), jak i w architekturze klient-serwer. Pozostawiamy naszym klientom wolny wybór platform sprzętowych i systemów operacyjnych.

W związku z dużym doświadczeniem, jakie nabyliśmy podczas tworzenia systemów baz danych, firma, oprócz tworzenia rozbudowanych systemów, posiada szeroki wachlarz innych usług. W ich skład wchodzą między innymi administracja i instalacja serwerów baz danych (Oracle, PostgreSQL), konfiguracja Linuxowych serwerów sieciowych, doradztwo w wyborze sprzętu (serwery, stacje robocze, osprzęt sieciowy).

Obecnie skupiamy się głównie na oferowaniu rozwiązań na potrzeby uczelni wyższych.

Oferujemy systemy informatyczne z zastosowaniem najlepszych technologii i praktyk w ich projektowaniu i wdrażaniu. Celem spółki jest posiadanie nowoczesnych produktów, wykorzystujących aktualną technologię informatyczną, gwarantującą pełne ich bezpieczeństwo oraz dobrą wydajność pracy. Dlatego większość naszych kluczowych produktów, takich jak Wirtualny Dziekanat (DFO),  zostało zaprojektowane od podstaw przy użyciu nowoczesnych technik informatycznych. Zastosowana technologia została wsparta wiedzą i doświadczeniem specyfiki działania sektorów w których działamy od wielu lat.

Zgodnie z aktualnymi tendencjami informatyzacji w Europie posiadamy w swojej ofercie rozwiązania oparte na profesjonalnych, a zarazem bezpłatnych licencjach oprogramowania systemowego, w tym Linux oraz systemy zarządzania bazą danych. Pozwala to skoncentrować koszty oferty wyłącznie na obszarach merytorycznych oraz bezpośrednio związanych z wdrożeniem i szkoleniem użytkowników systemu.

Dążymy do nawiązywania stałych, partnerskich kontaktów z klientami. Dobra opinia użytkowników zarówno o produkcie jak i jego serwisie jest dla nas bardzo istotna. Firma zapewnia kompleksową obsługę systemu podczas realizacji wdrożenia jak i po jego zakończeniu. W ramach świadczonych usług serwisowych prowadzimy konsultacje telefoniczne, dzięki którym użytkownik może zwrócić się z pytaniami i problemami bezpośrednio do wyznaczonych konsultantów.